Altay Klınkau firması ile birlikte Maden Türkiye 2018 Fuarı’nda!



Temsilciliğini yaptığımız, Alman menşeli filtre plaka üreticisi Klinkau firması ile birlikte 13-16 Aralık 2018 tarihinde Tüyap İstanbul’da düzenlenecek olan 8. Maden Türkiye Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuar’ında katılımcı olacağız.

Altay A.Ş. olarak; Endüstriyel Projeler departmanı altında temsilciliğini yaptığımız, maden sektöründe sıkça kullanılan; farklı tasarım, boyut ve malzemeler ile sunduğu filtre plaka çeşitleri ile plaka üreticilerinin öncülerinden olan KLINKAU firması ile 3. Salon 341B nolu stand’ında yerimizi alacağız.

Klinkau firmasından katılacak dünya çapında deneyimli çalışma arkadaşlarımızın da ev sahipliği yapacağı standımızda sizleri görmek bizleri mutlu edecektir.

Prosesleriniz ve kullandığınız/geliştirmek istediğiniz filtre plakalar hakkında görüşmek için standımıza bekliyoruz!

Fuarda bizlerle görüşmek ve/veya toplantı talep etmek için aşağıda yer alan mail adresleri ile iletişime geçebilir, giriş için bilet talep edebilirsiniz.

Seda Kaman: kaman@altay.com.tr   -   I.Pinar Uraz Eren: uraz@altay.com.tr

 

Maden Türkiye 2018 Fuarı Hakkında:

Maden Türkiye 2018 Fuarı, 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında YMGV (Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı) iş birliği ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olup,  madencilik sektörünün tüm paydaşlarını tek çatı altında toplayarak, ulusal ve uluslararası, güçlü iş birliklerine zemin hazırlamaktadır.

 Maden Türkiye, Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine ve Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı, maden sektörünün verimli, rekabetçi ve sürdürebilir bir pazarlama gücü kazanmasına hizmet etme olanağı sağlaması ile yerli ve yabancı sektör firmalarının dikkatini çekiyor. Fuar, kapsamı ile maden araştırma hizmetlerinden, işleme ve işletme teknolojileri hizmetlerine kadar birçok alanı tek çatı altında topluyor. İki yılda bir Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece-İstanbul’da gerçekleştirilen fuar her yıl biraz daha güçlenerek büyüyor.

Fuar 2018 yılında da tüm dünyadan lider firmaların katıldığı, sektörün üretim gücünün ve yeteneklerinin sergilendiği, uluslararası satış ve pazarlama platformu olma özelliğini koruyacaktır.